Siedziba

  • 15-04-2015

Nowa siedziba

Z myślą o wygodzie NASZYCH PACJENTÓW NZOZ PALIUM przeniósł się od 1 lipca 2015r. do nowej siedziby, przy ul. Zamkowej 7/6A.
 
Zapraszamy wszystkich NASZYCH PACJENTÓW do nowej siedziby przy ul. Zamkowej 7/6A (wejście od strony ulicy Jeleniej), zaprojektowanej i urządzonej z troską o najwyższy komfort naszych pacjentów. W nowym miejscu wszystkie pomieszczenia poczekalni, gabinety i inne, mieszczą się na jednym poziomie, bez schodów i barier architektonicznych.
 
Przychodnia PALIUM obecnie znajduje się w pobliżu śródmieścia Zielonej Góry w dobrze skomunikowanym miejscu.
Wraz ze zmianą lokalizacji nastąpiła zmian numerów telefonów (dotychczasowy numer telefonu był przekierowany na nowy tylko do końca 2015 roku).
 
Nowy numer rejestracji telefonicznej:
68 417 28 74
 

Odbieramy sporo pytań dotyczących nowego miejsca świadczenia naszych usług, dlatego wyjaśniamy, że cała działalność NZOZ PALIUM z ulicy Wazów została przeniesiona na ul. Zamkową 7/6A

Na bieżąco dokładamy starań i nadal będziemy tak czynić, aby NASI PACJENCI mieli jak najlepsze warunki leczenia i opieki. Najbardziej bowiem zależy nam na zapewnieniu NASZYM PACJENTOM właściwych standardów medycznych i godnej opieki, których podstawą są kompetencje i doświadczenie naszego personelu.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Numer telefonicznej rejestracji

68 417 28 74