Numer telefonicznej rejestracji: 68 417 28 74
Logo: Palium
Medycyna Paliatywna i Leczenie Bólu
w Zielonej Górze

Siedziba

Nowa siedziba

Z myślą o wygodzie NASZYCH PACJENTÓW NZOZ PALIUM przeniósł się od 1 lipca 2015r. do nowej siedziby, przy ul. Zamkowej 7/6A.
 
Zapraszamy wszystkich NASZYCH PACJENTÓW do nowej siedziby przy ul. Zamkowej 7/6A (wejście od strony ulicy Jeleniej), zaprojektowanej i urządzonej z troską o najwyższy komfort naszych pacjentów. W nowym miejscu wszystkie pomieszczenia poczekalni, gabinety i inne, mieszczą się na jednym poziomie, bez schodów i barier architektonicznych.
 
Przychodnia PALIUM obecnie znajduje się w pobliżu śródmieścia Zielonej Góry w dobrze skomunikowanym miejscu.
Wraz ze zmianą lokalizacji nastąpiła zmian numerów telefonów (dotychczasowy numer telefonu był przekierowany na nowy tylko do końca 2015 roku).
 
Nowy numer rejestracji telefonicznej:
68 417 28 74
 

Odbieramy sporo pytań dotyczących nowego miejsca świadczenia naszych usług, dlatego wyjaśniamy, że cała działalność NZOZ PALIUM z ulicy Wazów została przeniesiona na ul. Zamkową 7/6A

Na bieżąco dokładamy starań i nadal będziemy tak czynić, aby NASI PACJENCI mieli jak najlepsze warunki leczenia i opieki. Najbardziej bowiem zależy nam na zapewnieniu NASZYM PACJENTOM właściwych standardów medycznych i godnej opieki, których podstawą są kompetencje i doświadczenie naszego personelu.

Kontakt i O Nas

O Nas

NZOZ PALIUM świadczy, od lipca 2008 roku, usługi z zakresu medycyny paliatywnej i hospicyjnej w ramach umowy z Oddziałem Lubuskim NFZ. Umowa obejmuje świadczenia dla pacjentów z Zielonej Góry i powiatu zielonogórskiego. Świadczenia te wykonywane są w : hospicjum domowym, poradni medycyny paliatywnej.
czytaj dalej
Palium - przychodnia

Kontakt

NZOZ PALIUM
Medycyna Paliatywna i Leczenie Bólu
ul. Zamkowa 7/6A - wejście od strony ul. Jeleniej
65-086 Zielona Góra
telefon: 68 417 28 74
fax: 68 417 20 58
czytaj dalej

Numer telefonicznej rejestracji

68 417 28 74